Forum  klanu xxxHolic Team Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
wykończenia wnętrz w warszawie

 
Odpowiedz do tematu    Forum klanu xxxHolic Team Strona Główna » Grafika Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
wykończenia wnętrz w warszawie
Autor Wiadomość
romualdagrzywa
Fish
Fish


Dołączył: 18 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Krasnobród

Post wykończenia wnętrz w warszawie Odpowiedz z cytatem
Jaka grubość styropianu powinienem zastosować do ocieplenia starego domu? Przeglądając materiały na stronie usługi remontowe Warszawa i okolice szukałem informacji na ten temat, jednak wciąż mam wątpliwości. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i mógłby mi pomóc? Dziękuję z góry za wszelkie rady i wskazówki!

What is the recommended thickness of polystyrene for insulating an old house?

I have been searching for information on remonty Warszawa regarding the appropriate thickness of polystyrene for insulating an old house. Can anyone suggest the best thickness to ensure proper insulation and energy efficiency?

Какая толщина стиропора нужна для утепления старого дома? Я искал информацию на сайте usługi remontowe Warszawa i okolice.
Pon Mar 18, 2024 13:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama







Pon Mar 18, 2024 13:22
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum klanu xxxHolic Team Strona Główna » Grafika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 klanu xxxHolic Team  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online